Chyba
  • JUser: :_load: Nelze nahrát uživatele s ID: 329
28. srpen 2017 Pleť

Jak vypadat skvěle ihned po cvičení

Chtěla byste si skočit do fitka během polední pauzy, ale máte strach, že by utrpěla vaše vizáž? Pokud budete dodržovat těchto 5 tipů, Vaši kolegové nemusejí vůbec poznat, že jste před chvilkou dřela jako kůň ve fitness centru.

 

 

hlavni oriznutá jak vypadat skvele

1. Odličte si make-up
Odlíčit si make-up před cvičením by měla být úplná samozřejmost, protože make-up je na Vaší pleti při cvičení jako tikající bomba. Během cvičení se póry pokožky roztahují a líčidla je akorát zbytečně ucpávají a dávají tak prostor pro vznik pupínků.

2. Stáhněte si vlasy
Pokud máte strach, že na vlasech zůstane ošklivý ohyb od gumičky, vyzkoušejte gumičky Invisibboble. Díky jejich specifickému tvaru nezanechávají na vlasech jedinou stopu a nepůsobí bolest. Gumičky jsou navíc vyrobeny z antialergického materiálu.

invisibobble

3. Použijte micelární vodu
Po tréninku si očistěte pleť od nečistot vyplavených z pórů pomocí micelární vody. Ta navíc zklidní načervenalou pokožku. Teprve potom si můžete opět nanést make-up. Vyzkoušet můžete například micelární vodu Mixa Optimal Tolerance, která díky obsahu panthenolu zmírňuje podráždění pokožky.

mixa

4. Nečeště se
Zní to možná trochu zvláště, ale tím, že vlasy rozčešete, rozetřete maz z vlasové pokožky po celé jejich délce a ty pak budou působit mastně.

5.Použijte suchý šampon
Samozřejmě že by bylo nejlepší si vlasy po cvičení umýt, ale pokud už musíte utíkat zpátky do kanceláře, zkuste použít suchý šampon, který zbaví Vaše vlasy mastnoty. Na našem e-shopu najdete praktický suchý šampon Alterna Bamboo Style Cleanse Extend v malém balení, který se vejde do každé kabelky.

bamboosuchysampon

My v ART OF BEAUTY chodíme během odpolední pauzy do našeho partnerského fitness centra AXA GYM. A kam chodíte vy?

axa