Chyba
  • JUser: :_load: Nelze nahrát uživatele s ID: 466
4. říjen 2018 Pleť

Zamilujte se do francouzské kosmetiky VICHY

Chcete dopřát své pleti luxusní péči? Pak zvolte jednoznačně Vichy. Tato speciálně vyvinutá kosmetika pro každodenní použití se vyznačuje svým unikátním složením v každé řadě.

Nároky na péči o suchou pleť jsou zcela odlišné od potřeb té problematické. Laboratoře Vichy společně s předními dermatologickými odborníky ucelila každou řadu speciálně podle jejích potřeb. Samozřejmostí je i řáda péče o pleť pro muže! Dále v našem sortimentu značky Vichy najdete například tělovou kosmetiku, řadu přípravku vyvinutých pro ochranu před sluncem, nebo řadu vlasové péče.

 

 

VICHY IDEAL BODY

Balzám využívá ingredience typické pro pleťovou kosmetiku, jako je kyselina hyaluronová, které účinně působí i na pokožku a dodávají ji pevnost a jemnost podobně jako v péči o obličej. Tělový balzám navíc obsahuje komplex výživných olejů, které napomáhají maximální hydrataci pokožky a zároveň přispívají k její pevné a tónované struktuře.

  

 

VICHY IDÉAL SOLEIL SPF 30

Bezparabenový mléčný krém na opalování na obličej a tělo Vichy Idéal Soleil je vhodné pro ochranu citlivé pleti dospělých. Díky obsaženému Mexorylu a dalším minerálům představuje vysokou ochranu před všemi typy slunečního UV záření. Hypoalergenní mléko jednoduše stimuluje obranné schopnosti pokožky, který je tak ideálně chráněna před poškozením od slunce. Mléko je navíc voděodolné, a proto je vhodnou ochranou i při slunečních dnech strávených u vody.

 

 

VICHY DERCOS ENERGISING

Patentovaná molekula Aminexil, posiluje vlasy, dodává hustotu a účinně působí proti vypadávání vlasů. Účinky proti vypadávání vlasů jsou vědecky prokázány. Pro vlasy silné a plné vitality, od kořínků až ke konečkům.