27. říjen 2016 Pleť

7 tipů pro Serozinc od La Roche-Posay

Banner LRP Színezett Effaclar Duo 2

Toto zmatňující tonikum ve spreji si získává stále více a více příznivců. Multifunkční přípravek totiž můžete použít na jakýkoli typ pokožky bez ohledu na její problémy nebo věk. Mohou ho tedy použít i miminka. A k čemu je vlastně tento malý modrý zázrak dobrý a proč ho potřebujete ke svému životu? Připravili jsme pro vás jednoduchý a krátký seznam nejčastějších a nejoblíbenějších použití. Fantazii se meze nekladou, a tak jej samozřejmě můžete použít úplně jinak.

3433422406728 T1

 1. Zakrytí zarudnutí pleti
 2. Díky bohatému zastoupení síranu zinečnatého uklidňuje Serozinc podrážděnou pleť, na které se rychleji ztrácí zarudnutí a poskytuje jí antibakteriální péči. Pleť je tak svěží a jasná.

 3. Uklidnění pleti po holení břitvou
 4. Serozinc poskytuje příjemné uklidnění „rozzlobené“ pleti po holení a zároveň podporuje znovuobnovení kožních buněk.

 5. Čistění podrážděné kůže na povrchu
 6. Pokud je vaše pleť z jakéhokoli důvodu mírně odřená nebo popálená (i od slunečního záření), tak vám právě Serozinc dodá potřebnou péči pro správné hojení a pohodu pokožky.

 7. Osvěžení a zmatnění
 8. Jestliže se vám vaše pleť zda v poledně lesklá, naneste tonikum na vrstvu make-upu, chvíli počkejte a poté jemné osušte ubrouskem. Vaše pleť tak bude krásně osvěžená a zmatněná.

 9. Úleva od čištění pleti tvrdou vodou
 10. Tvrdá voda z kohoutku, kterou používá ne čištění pleti stále spousta lidí, nedělá vaší pleti vůbec dobře. Nečistoty nejlépe odstraníte pleťovým mlékem, které poté setřete tamponem namočeným v Serozincu.

 11. Příjemné osvěžení nebo ochlazení pleti
 12. V horkých letních dnech nebo v přetopené kanceláři se můžete jednoduše osvěžit. Nechte Serozinc chvíli odpočinou v ledničce a poté jej aplikujte. Pomoci si takto můžete i při popálení od sluníčka.

 13. Váš tip
 14. Na začátku jsme psali, že fantazii se meze nekladou, a proto je 7. tip ten váš, o kterém od vás rádi uslyšíme!