Chyba
  • JUser: :_load: Nelze nahrát uživatele s ID: 329
20. září 2017 Pleť

3 tipy jak pečovat o pleť na podzim

Kůže je největším orgánem lidského těla a jednou z jejích nejdůležitějších funkcí je, aby nás chránila. Máme za sebou pro pleť náročné léto a proto bychom se o ni měli nyní starat více a připravit ji co nejlépe na zimu.

 článek obrázek v2

Aby kůže správně vstřebávala péči, kterou jí dodáváte pomocí krémů, emulzí nebo masek, nezapomeňte ji správně čistit, každý večer se odlíčit a alespoň jednou za týden jí dopřát čistící masku.

vichy micelolejPokud hledáte alternativu k odličovacím mlékům a micelárním vodám, vyzkoušejte čistící micelární olej od Vichy Pureté Thermale, který je vhodný pro všechny typy pleti a šetrně odstraní nečistoty i voděodolný make-up.

Vaše pleť po letních měsících potřebuje hydrataci a výživu v podobě krému nebo emulze. Nezapomeňte vybírat podle svého typu pleti. Pro suchou pleť jsou vhodnější výživné krémy. Na smíšenou pleť volte na den lehčí fluidy a na noc hutnější krém. Mezi naše nejoblíbenější patří krémy Vichy Aqualia Thermal Riche pro sušší typy pleti a jeho lehčí varianta pro smíšenou nebo mastnou pleť Vichy Aqualia Thermal Legere.  Mastné pleti bude vyhovovat na den gelová lehká konzistence a na noc opět můžete zvolit více hydratační fluid. Vichy nabízí i intenzivní hydratační Aqualia Thermal noční krém s kyselinou hyaluronovou, který je vhodný pro všechny typy pleti. I na podzim nezapomeňte pleť chránit před slunečními paprsky a na den vybírejte přípravky s UV faktorem, který může být obsažen i v dekorativní kosmetice, aby pleť byla dostatečně chráněna.

vichy aqualialightvichy aqualiarich

Dodejte pleti minerály pomocí zklidňující termální vody. Nezapomínejte pleť hydratovat i zevnitř a dodržujte pitný režim.

LPRP termálnívoda50

 

 Termální vodu ve spreji od La Roche-Posay u nás seženete ve velkém 300ml nebo 150ml balení, tak i v praktickém balení o 50ml, které se hodí i do kabelky.