Vánoce už jsou za námi a blíží se Silvestr! Poslední večer roku se tradičně nese ve znamení party a oslav, ke kterým patří dokonalý a výrazný make-up! Tento večer je tou pravou příležitostí, jak si alespoň trošku jinak pohrát s make-upem než během celého roku.
Vánoce jsou už skoro za dveřmi a tak Vám přinášíme pár tipů na vánoční líčení nejen ke stromečku, ale i na všechny vánoční večírky a sváteční oslavy.
Atmosféra na soutěži nás bavila, tak jsme se vydali druhý den na další slavnostní událost – Miss Léta 2017 a Velkou cenu Prahy, která se v neděli konala v prostředí dostihového závodiště ve Velké Chuchli.
V sobotu 23. září 2017 proběhl finálový galavečer České Miss 2017, kde jsme nechyběli ani my.
Módní ikona, kreativní umělec nebo plachý samotář sužovaný depresemi, jehož múzou byla Catherine Deneuve. Tvorba kombinující tradiční Diorovy prvky s realistickým stylem. Neotřelý a průkopnický design. Černé roláky, kožené bundy, nohavice a holínky korespondující s módou beatnické generace. A vše do jednoho spojuje ikonický Yves Saint Laurent.
U potravin s prošlou expirací neváháme a házíme je rovnou do koše, ale u kosmetiky z nepochopitelných důvodů váháme. Přitom používáním prošlé kosmetiky si můžeme způsobit mnoho zdravotních problémů, jako je alergie, ekzém nebo podráždění pokožky. Jak se o kosmetiku starat, aby Vám vydržela co nejdéle a za jak dlouho byste měla kosmetické produkty bez milosti vyhodit?
Jen málokdo je zcela spokojený se svým obličejem. Někoho trápí větší nos a někoho delší brada. Díky konturování zvýrazníte svoje přednosti nebo naopak zamaskujete nedokonalosti.
Nejspíš jste se nenarodila s dokonalým obličejem. Nevadí, ani my ne. Ale víme, jak využít triky, které vám vykouzlí perfektní líčení, a navíc během několika minut.