Chyba
  • JUser: :_load: Nelze nahrát uživatele s ID: 218
Módní ikona, kreativní umělec nebo plachý samotář sužovaný depresemi, jehož múzou byla Catherine Deneuve. Tvorba kombinující tradiční Diorovy prvky s realistickým stylem. Neotřelý a průkopnický design. Černé roláky, kožené bundy, nohavice a holínky korespondující s módou beatnické generace. A vše do jednoho spojuje ikonický Yves Saint Laurent.
U potravin s prošlou expirací neváháme a házíme je rovnou do koše, ale u kosmetiky z nepochopitelných důvodů váháme. Přitom používáním prošlé kosmetiky si můžeme způsobit mnoho zdravotních problémů, jako je alergie, ekzém nebo podráždění pokožky. Jak se o kosmetiku starat, aby Vám vydržela co nejdéle a za jak dlouho byste měla kosmetické produkty bez milosti vyhodit?
Jen málokdo je zcela spokojený se svým obličejem. Někoho trápí větší nos a někoho delší brada. Díky konturování zvýrazníte svoje přednosti nebo naopak zamaskujete nedokonalosti.
Nejspíš jste se nenarodila s dokonalým obličejem. Nevadí, ani my ne. Ale víme, jak využít triky, které vám vykouzlí perfektní líčení, a navíc během několika minut.