Chyba
  • JUser: :_load: Nelze nahrát uživatele s ID: 329
22. září 2017 Makeup

Yves Saint Laurent Beauté

Módní ikona, kreativní umělec nebo plachý samotář sužovaný depresemi, jehož múzou byla Catherine Deneuve. Tvorba kombinující tradiční Diorovy prvky s realistickým stylem. Neotřelý a průkopnický design. Černé roláky, kožené bundy, nohavice a holínky korespondující s módou beatnické generace. A vše do jednoho spojuje ikonický Yves Saint Laurent.

ysl

YSL ale neznamená jen módu. Pod tuto značku spadá i kolekce luxusních parfémů a dekorativní kosmetiky, kterou na první pohled poznáte podle elegantního zlatého designu.

ysl3

YSL Beauté v roce 1971 představila svůj první pánský parfém a jeho reklamní kampaň, s plakátem nahého návrháře s flakonem zakrývajícím pouze intimní partie, okamžitě zapříčinila obrovský skandál. Později pohoršení způsobilo i uvedení dnes již klasického parfému Opium pro jeho drogově orientovaný název a asi největším výstřelkem byla kampaň pro pánský parfém M7, kde na fotografiích pózuje po vzoru Saint Laurenta tehdejší nahý mistr Evropy v judu. Ovšem tentokrát už ale intimní partie nezakrýval ani flakon.

yslopium

Navzdory skandálnosti a pohoršení, které Saint Laurent občas způsoboval svou tvorbou, faktem zůstává, že pod jeho značkou vzniká nejen luxusní móda, ale i exkluzivní kosmetika, která sleduje trendy, představuje zajímavé inovace v kosmetickém průmyslu a zároveň nabízí tradiční produkty, jimž nechybí elegance.

Mezi takové produkty určitě patří nový Yves Saint Laurent Volupté Tint-In-Oil. Jedná se o vyživující olej na rty s inovativním složením, které kombinuje účinky pečujícího oleje a přitom rty zkrášlí jemnou barvou. Překvapilo nás, že produkt s tak dlouhodobou výdrží je zároveň velmi pečujícím a hydratačním balzámem. 

ysl1

Za zmínku určitě stojí i Yves Saint Laurent Baby Doll Kiss & Blush. Rtěnka a tvářenka v jednom s lehkou formulí a praktickým aplikátorem, díky kterému můžete barvu vrstvit a docílit sofistikovaného intenzivního nalíčení nebo s lehkou rukou jemného, ale velmi elegantního upraveného vzhledu. Tento produkt je ideální pomocník na cesty a aplikace produktu je velmi snadná, takže se bude hodit i pro úplné začátečníky.

ysl2Yves Saint Laurent věřil, že móda je tu pro to, aby dělala ženy nejen krásnější, ale hlavně, aby jim dodala odvahu a sebevědomí. V bledě modrém si můžeme představit podobnou asociaci s dekorativní kosmetikou, tak až si budete prohlížet naši novou YSL Beauté kolekci, tak si vzpomeňte, že: „Nejkrásnější make-up ženy je vášeň. Nákup kosmetiky je ale snazší.“

ysl4