Chyba
  • JUser: :_load: Nelze nahrát uživatele s ID: 329
28. březen 2018 Makeup

Vyhrajte si s jarním líčením

článek obrázek jarniliceni

Nejste fanoušky výrazných kouřových očí, uhlově černých linek nebo výrazných rudých rtěnek? Nevadí. Na jaře sáhněte po něžných pastelových barvách a užijte si jemné nalíčení v jarních odstínech. Výrazněji barevné oční stíny nanášejte lehkými tahy pro dokonale rozjasněný svěží pohled a syté rtěnky vyměňte za průsvitné lesky s přirozeným nádechem barvy.

paletka 400x400

Lancome Hypnose Palette DO13 Paris en Reve je ideální jarní paletkou očních stínů. Pět barev laděných do světlých, pastelových barev Vám postačí na jednoduché i originální nalíčení očí. Luxusní stíny dokonale drží na víčku, vydrží na svém místě celý den a nezalézají do vrásek.

ysl duo 29 400x400
Pokud chcete svou kosmetickou výbavu pouze oživit jarně laděným stínem, sáhněte po paletce dvou očních stínů Yves Saint Laurent Ombres Duolumiéres Eye shadow Duo 29. Zatímco hnědý stín Brun Fauve bude Vaším oblíbencem jistě po celý rok, fialový oční stín Violet Améthyste oživí Vaše běžné líčení, když budete mít náladu na trochu veselejší look. Samozřejmostí je hebká pudrová textura, která navíc opticky vyhlazuje víčka.

11185389 9214338132854133 400x400
Nezapomeňte do Vaší kabelky přihodit lehký jarní lesk na rty. Našimi oblíbenci v ART OF BEAUTY jsou lesky s dlouhodobým efektem Lancome Juicy Tubes Awakening of love. Přirozený nádech barvy vykouzlí svěží dojem, komfortní hydratační textura bude pečovat o Vaše rty a lehká příchuť ovocného nektaru Vám zaručeně zvedne náladu, i když nám krásné jarní počasí přijde až o pár týdnů později.

img thing 400x400