Chyba
  • JUser: :_load: Nelze nahrát uživatele s ID: 271
12. září 2018 Makeup

Objevte kouzlo LANCÔME

lancome logo 3d model ma mb

Lancôme je rafinovaná a živoucí značka založená v roce 1935 Armandem Petitjeanem, který chtěl rozšířit francouzskou eleganci do celého světa. Počátky značky se pojí s pěti noblesními vůněmi, pleťovým krémem Nutrix a rtěnkami, které byly ve své době opravdovými klenotnickými kousky. A tak již více než 80 let přicházejí ženy k Lancôme s touhou být krásnější a odcházejí šťastnější, protože štěstí je tou nejatraktivnější formou krásy. Hodnoty, jež Lancôme vyznává, si lze naplno vychutnat v jeho chrámu krásy, Lancôme Beauty Institutu, kde se snoubí široká nabídka produktů Lancôme s francouzským spiritem a luxusním servisem.

 

 

lancome paris logo

LANCOME SÉRUM PRO JEDNOTNÝ TÓN PLETI DREAMTONE ULTIMATE DARK SPOT CORRECTOR 1

Lancome představuje všestranný korektor přizpůsobený pro každý z pigmentových profilů, od světlého po tmavý, který vytvoří krásný tón pleti. Dreamtone pomáhá redukovat: výskyt tmavých skvrn, které mohou být způsobené sluncem, stárnutím anebo hormony; nedokonalostí, které způsobují nejdnotnost tónu pleti; mdlého tónu anebo zařervenání typického pro pigmentový profil 1: světlý odstín pleti. Získejte krásný tón pleti. Vhodný pro všechny typy pleti, i pro citlivou pleť.

lancome1

LANCOME AUDACITY In Paris Paletka očních stínů 16x1,3g

Lancome Audacity In Paris je paletka 16 k sobě ladících matných i třpytivých očních stínů, které jsou inspirované Paříží a francouzským stylem. Stíny jsou barevně sestaveny tak, aby šlo vyvořit elegantní líčení pro každou příležitost. V kompaktním balení se nachází i praktický oboustranný štětec pro dokonalé nalíčení Vašich očí.

lancome2

LANCOME L´ABSOLU ROUGE rtěnka pro plné rty s hydratačním účinkem 160 MAT 3,4g

Luxusní rtěnka od Lancome zajistí vašim rtům neodolatelný vzhled. Vaše rty budou plné, zářivé a dokonalé. Rtěnka vydrží na rtech dlouhé hodiny a vaše rty bude hydratovat po celý den. Rtěnka obsahuje pigmenty High Fidelity, takže vytváří bohatou a intenzivní barvu, které nikdo neodolá.

lancome3