Chyba
  • JUser: :_load: Nelze nahrát uživatele s ID: 329
23. květen 2017 Makeup

Naučte se s námi konturovat obličej!

Jen málokdo je zcela spokojený se svým obličejem. Někoho trápí větší nos a někoho delší brada. Díky konturování zvýrazníte svoje přednosti nebo naopak zamaskujete nedokonalosti.

hlavní 

  Základem je správný odstín make-upu. Rozhodně se vyvarujte silné, nepřirozeně vypadající vrstvě. Podkladový make-up naneste na celý obličej – nejlépe až do poloviny krku. V nejlepším případě nanášejte make-up pomocí speciálního štětce, ale hravě si poradíte i s prsty.

  Dále budete potřebovat konturovací bronzer a rozjasňovač. Matný bronzer by měl být o pár odstínů tmavší, než je vaše pleť. Konturovacím bronzerem potlačíte, popřípadě prohloubíte některé oblasti na obličeji. A naopak na tu část obličeje, kterou budete chtít zvýraznit použijete rozjasňovač.

  Základní způsob konturování spočívá v tom, že bronzer naneste pod lícní kosti a po stranách čela k linii vlasů. Rozjasňovač se nanáší do středu obličeje – doprostřed čela, pod oči, na horní ret a na bradu.

contour

  Pro začátečnice se pro konturování skvěle hodí Maybelline Master Contour – tyčinky obsahující dva odstíny. S touhle vychytávkou bude konturování úplná hračka!

master contour

Více z této kategorie: 3 fígle, jak na rychlé líčení »