Chyba
  • JUser: :_load: Nelze nahrát uživatele s ID: 271
22. srpen 2018 Makeup

Mercedes-Benz Prague Fashion Week

FASHION WEEK

A je to opět tady! Největší fashion událost v České republice Mercedes-Benz Prague Fashion Week, kdy Praha ožije módou a designem začíná již 31. srpna v krásném barokním Clam-Gallasově paláci (Husova ul. 20, Praha1). Během čtyř přehlídkových dnů si milovníci módy skutečně přijdou na své a my z týmu ArtOfBeauty si tuto akci rozhodně nenecháme ujít!

 

LaFormelaSS19nedele20002.jpg

Všichni návštěvníci se mohou těšit hned na několik českých i slovenských talentovaných návrhářů jako je například Denisa Nová, Zuzana Kubíčková, Tereza Vu, Michael Kovačik, Adam Kost, Pavel Brejcha a mnoho dalších. Svou premiéru si ale také odbudou - vítěz soutěže VAN GRAAF Junior Talent 2018 Martin Kohout, či návrhářka Dominika Kozáková.

MichaelKovacikSS19.jpg

Na mole nebude chybět ani jeden z největších českých producentů pánské konfekce, značka Blažek nebo Ateliér designu oděvu a obuvi pražské Vysoké školy uměleckoprůmyslové. Všichni zmínění představí novou kolekci spring/summer pro rok 2019 a vy tak můžete pomalu, ale jistě sbírat inspiraci pro obnovu nebo oživení svého šatníku pro příští jaro a léto.

BLAZEK2.jpg

Úplný program všech přehlídek a podrobnější informace o akci naleznete na webových stránkách: http://mbpfw.com/