Chyba
  • JUser: :_load: Nelze nahrát uživatele s ID: 466
3. leden 2019 Makeup

Do Nového roku s bezva pletí.

Vybrali jsme pro Vás pár Novoročních předsevzetí, kterými by se měla řídit každá z nás. Zajděte ven na procházku, vykašlete se na diety a nezapomínejte na odličování pleti. Hlavně si s ničím nedělejte vrásky!

 

1) Každodenní procházka na čerstvém vzduchu

Nejlepší službu svému tělu, pleti i mozku uděláte procházkou na čerstvém vzduchu. Stačí rychlá chůze, kterou odborníci považují za nejzdravější cvičení vůbec. Čerstvý vzduch, pohyb a denní světlo posilují imunitu a její dobrý stav se na pokožce jednoznačně odráží.

 

2) Zapomeňte na diety

 

Ačkoliv je po Vánocích a můžete mít nějaká ta kila navíc, nezačínejte s dietami. Naše pokožka ztrácí pružnost a následkem je „povislá“ kůže. Vsaďte na vitamíny, bílkoviny a luštěniny.

 

3) Dopřejte si kvalitní spánek

Po Silvetrovském shonu, popíjení dlouho do noci a Vánočních nákupech, když jste nevěděli, kde Vám hlava stojí, tak jste určitě zapomněli na kvalitní a klidný spánek. Teď je ten pravý čas, dopřejte si ho! 

 

4) Odličte se před spaním

Nikdy nezapomínejte svou pleť večer odlíčit – perfektně čistá pleť je hlavním bojovníkem proti stárnutí.

  

 

 

5) Zaměřte se na problémy své pleti

Ne každý krém je vhodný pro váš typ pleti. Každý se potýkáme s jinými problémy a ty je třeba řešit, protože jedině zdravá pleť je krásná. Vždy se nejdříve zaměřte na řešení potíží své pleti a při výběru kosmetického přípravku se vždy poraďte s odborníkem. Dobrá kosmetička vám vysvětlí, jak ho správně používat i s čím a jak ho kombinovat.

    

 

 

6) Předcházejte vráskám

Vznik vrásek i ochablost pokožky lze razantně zpomalit, například kosmetickými přípravky s obsahem peptidů. Ty stimulují tvorbu kolagenu a elastinu a podporují tvorbu pružných vláken, která se starají o vypnutí pleti, vyhlazují vrásky a celkově omlazují pokožku.

 

   

 

 

7) Nedovolte stresu, aby se podepsal na vaší pleti

Jakmile se ponoříme do problémů a špatných nálad, začnou se nám v těle hromadit stresové hormony. Ty brání tomu, aby se mohl tvořit kolagen, a zhoršuje se elasticita naší pleti. Ideální je vyrazit na čerstvý vzduch a rychlou chůzí se pořádně projít. Nejspíš i proto tolik lidí propadá běhání, o kterém se říká, že je nejlepší očistou těla i mysli.