Chyba
  • JUser: :_load: Nelze nahrát uživatele s ID: 494
11. prosinec 2018 Tipy, triky, inspirace

Přemýšlíte o líčení na Vánoční večírek? Poradíme Vám!

Vánoční večírek se kvapem blíží a Vy pořád nevíte, v čem okouzlit? Ať už uvažujete o make-upu nebo večerních šatech, víme, v čem jednoznačně zazáříte. Vánoční večírky jsou o tom, abyste se mohla trochu více odvázat. Konečně, po tom každodenním sezení v práci a myšlenkách „Co si zítra vezmu na sebe“. Teď je čas se pořádně vyblbnout a ukázat, co ve Vás je. Zkuste použít něco neobvyklého, v čem Vás kolegové z práce neznají. Hrajte si s barvami a vůbec se nebojte jít do tmavších odstínů a výraznějšího líčení. Výrazné rty dodají ženě sebevědomí a třpytivé stíny rozzáří Vaše oči. Teď je jedinečná příležitost!

S těmito třemi kroky to zvládnete hravě.

Důraz na oči

 

 

 

S paletkou od Yves Saint Laurent Pure Chromatics 4 Wet & Dry Eye Shadows okouzlíte každého muže. Lze aplikovat dvěma způsoby. A) Třpytivý saténový vzhled při použití pěnového aplikátoru. B) Dlouhotrvající intenzivní třpytivý vzhled při použití silikonového aplikátoru.

 

Výrazné rty

 

 

 

Nová revoluční hedvábná rtěnka od Yves Saint Laurent s unikátním aplikátorem pro zkrášlení rtů. Její konzistence připomíná lesk na rty, ale s dlouhodobým efektem se vyrovná dlouhotrvajícím rtěnkám. Dodá Vaším rtům lesk a plnost. 

 

Základem toho všeho je správný MAKE-UP

 

 

Řada Vichy dermablend correction navrhla Make- up, který okamžitě sjednocuje barvu a vyhlazuje tón pleti. Viditelně pomáhá redukovat vznik nedokonalostí. Při kontaktu s pletí se roztírá v tenkých vrstvách, ale dokáže dokonale zakrýt všechny nedostatky. Make-up je dokonale poddajný, vyrovnává a vyhlazuje povrch pleti vyplněním a vyhlazením nerovností a sjednocením odstínu. Pleť je vláčná a s pocitem komfortu.