12. září 2019 Tipy, triky, inspirace

PODZIMNÍ VELETRH 2019 - INTERBEAUTY PRAGUE A WORLD OF BEAUTY & SPY SE BLÍŽÍ

Léto je úspěšně za námi a nás v nejbližších dnech bude čekat již 28. ročník veletrhů INTERBEAUTY PRAGUE spolu s veletrhem WORLD OF BEAUTY & SPY.

Konat se budou již tradičně ve dvou dnech a to konkrétně v pátek a v sobotu 27. – 28. září 2019. Stejné zůstává i místo uskutečnění a tím je PVA EXPO PRAHA v Letňanech.

Jak již bylo v úvodním slovu zmíněno, tak se jedná o dva veletrhy spojené dohromady. Stěžejními kategoriemi INTERBEAUTY PRAGUE jsou hlavně nehtové modeláže doprovázené manikúrou a pedikúrou. Spadá sem i péče o vlasy, SPA centra a přístroje pro pleť a tělo. Oproti tomu zaměření WORLD OF BEAUTY & SPA je spíše pro novinky a trendy v oblastech oborů zaměřených na kosmetiku, zejména tedy na anti-aging, modelaci postavy, wellness a celkově zdravý životní styl.

 

bep19 ib

 

Jak je již známo, veletrh se koná dvakrát ročně – jaro a podzim. Dle organizátorů se na nadcházejícím podzimním veletrhu můžeme těšit na:

„soutěž nehtového designu Czech NAIL CUP, Mistrovství v líčení České republiky s nominací na mezinárodní mistrovství Beauty Make-up Award 2020 na Beauty Düsseldorf MAKE-UP Mistrovství ČR, Celosvětové mistrovství v nail designu NailPro Czech a Mistrovství ČR profesionálních pedikérů Beauty Foot Cup Czech 2019.“

Program je velmi pestrý a pro návštěvníky připraveny i zajímavé workshopy a přednášky, na které je vstupné v rámci vstupenky na veletrh.

 

IB pravé křídlo

 

Co se týče vstupenky, tak jak už to tak bývá, je zde možnost zlevněného předprodeje za krásných 120,- Kč. Na místě pak bude vstupné za 150,- Kč.

Veletrh určitě stojí za návštěvu, přeci jen se koná dvakrát do roku a je to největší událost v beauty oborech v tuzemsku. Dokazuje to i vysoká účast, např. jarní veletrh letošního roku si nenechalo ujít 15 768 návštěvníků.