Chyba
  • JUser: :_load: Nelze nahrát uživatele s ID: 576
8. říjen 2019 Tipy, triky, inspirace

Podzimní trendy v módě 2019

Podzim je v plném proudu. Dalo by se říci, že jsme uprostřed tohoto velmi oblíbeného ročního období. V minulém článku jsme se společně podívali na trendy v líčení, tak trendy v módě nemohou chybět.

Začneme barevnou škálou pro tento podzim. Barva dominující pro tento podzimní rok je fialová, od úplně světlounké až po úplně tmavou. Dalším velkým barevným hitem je následně máslově žlutá, která je výbornou alternativou k černé a béžové. Do podzimního šatníku se samozřejmě hodí i barvy všech odstínů hnědé a béžové.

 

    

 

Trend potisků stále pokračuje, ovšem zvířecí potisk byl nahrazen např. kostkou, která je mnohem více IN. Potisk světlých květin vyměňte za tmavé. Tmavé květinové šaty se k podzimu skvěle hodí.

Za zmínku stojí i kůže, neboť bude pro podzim 2019 klíčová. Nosí se nejen kožené bundy, ale kalhoty i šaty a sukně. Pokud jste milovnice zvířat, tak si kupte umělé kožené oblečení a když je doplníte třeba krajkovou halenkou, není co řešit.

 

  

 

Oversize pletené svetry nebo šaty, které se nosily ve velkém minulý podzim a zimu, jsou v kurzu stále. Nic nezkazíte, když si je např. převážete širokým páskem a zdůrazníte tak svůj pas. Frčí vlastně přepásání úplně všeho od sak a blejzrů přes zmíněné pletené svetry či kožené kabátky. Takovou sexy tečkou by pak mohlo být odhalené rameno. Podzimní alternativou šatů a vršků s odhalenými rameny jsou asymetricky řešené výstřihy, které odhalují jen jedno rameno, popřípadě třeba jen klíční kost.

A našim posledním tipem je vrstvení oblečení. Pro vrstvení dámského oblečení je podzim jedním z nejvhodnějších období. Když vám bude teplo, tak jednu vrstvu oblečení sundáte, je vám chladno, tak zase nějaké oblečení přidáte. Oblečení ve vrstvách není žádná módní novinka. Mění se pouze styly, barvy a střihy. Díky vrstvám není třeba schovávat letní oblečení na dno skříně. Mícháním materiálů v tomto stylu oblečení, podtrhnete zajímavost outfitu.

 

  

 

 

 

Přejeme všem, krásný podzim. :)